В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1223

Теч на вода

Начало
23.10.2021
ID:
1223

Теч на вода

Място/адрес: Ул. Отон Иванов 94

Описание: Теч на вода по найлонов ръкав, излизащ от ул. Отон Иванов 94, излиза на шосето, мирише много лошо, събира се пред Отон Иванов 90 и 33, поради липса на отводняваща шахта. Търсим съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител