В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1222

Опасни кабели

Начало
23.10.2021
ID:
1222

Опасни висящи кабели

Подаден от: Николина Атанасова

Място/адрес: ул,,Рилска" Кабелите вървят успоредно на източната ограда на училищеОУ,,Ангел Кънчев"

Описание: Здравейте, обръщам се към вас с молба да направите оглед на опасни електрически кабели в съседство с източната ограда на училище,, Ангел Кънчев". Ежедневно оттам преминават много деца, а кабелите са преплетени в дърветата и при буря пращят. Всички дървета са саморасли и вече са разрушили оградата на училището и прилежащия тротоар.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.11.202116:33
    Уважаема госпожо Атанасова, уведомяваме Ви, че сигнала е предаден към електроразпределително дружество за подкастряне клоните на дърветата преплетени в ел. проводниците.
  • 25.10.202108:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали