В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1220

Счупено дърво

Начало
23.10.2021
ID:
1220

Паднало дърво

Място/адрес: ул. Речна 27

Описание: На посочения адрес има счупено дърво, което пречи и е опасно


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител