В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №122

Контейнери, които не са на точните си места

Начало
01.04.2020
ID:
122

Друго

Подаден от: Яна Стоева

Място/адрес: Гр. Асеновград, пл. Бански 1

Описание: На пл. Бански 1, както се вижда от снимките има място, легло, само за 1 бр. контейнер, а на посоченото място са 3 бр. Контейнерите са оставени от почистващата фирма точно на кръстовището. Има 2 бр. контейнери, които пречат на автомобилите за по-добра видимост и са предпоставка за оформяне на сметище или за ПТП. Моля за съдействие, защото след всеки подаден сигнал, 2 бр. контейнери се изместват на точните им позиции, които са и след ден, два, пак служители от почистващата фирма ги оставя там.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 10.04.202017:48
    Уважаема г-жо Стоева, на сметопочистващата фирма е възложено да върне съдовете за битови отпадъци на определеното им място. Постянното преместване на съдовете възниква поради паркиралите автомобили от двете страни на улицата и това затруднява обслужване им.
  • 02.04.202009:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали