В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1219

Планов ремонт на ул.Горноводенско шосеот инвестиционната програма

Начало
23.10.2021
ID:
1219

Въпрос

Подаден от: Илия

Място/адрес: Горниводенско шосе, 4247 Асеновград, България

Описание: В инвестиционната програма беше заложен ремонт и рехабилитация на ул.Горноводенско шосе с продължение ул.Свети Кирик. Трябваше една част от главният път на квартала да се ремонтира. Хората организираха протест и им беше обещано, че всяка година някаква част от главния път ще бъде реновиран? Този ремонт беше заложен в инвестиционната програма, но все още нищо не се върши? Кога ще започне този дългоочакван ремонт?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител