В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1217

Безстопанствени кучета

Начало
22.10.2021
ID:
1217

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Кв.Горни Воден новият път за Горни Воден около чешмата

Описание: Агресивни кучета,които нападат хора. Хората и децата се страхуват да вървят по този път. Трябва ли да се случи лошо за да се предприемат мерки?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител