В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1216

Нека опазим децата и гражданите, като се погрижим навреме да премахнем опасностите

Начало
22.10.2021
ID:
1216

Паднало дърво

Място/адрес: ОУ,,Ангел Кънчев" ( на оградата към ул,,Рилска")

Описание: Здравейте, пиша ви във връзка с дебнеща опасност близо до входа на училище ,,Ангел Кънчев". Саморасли дървета застрашително са надвиснали над захранващи електрически кабели и са вплетени в тях. Те са навдигнали съществуващата ограда на училището и тротоара. Смятам,че е спешна необходимостта дърветата да бъдат отстранени. При последния силен дъжд по чудо спасихме автомобилите си от отчупените клони. Надяваме се да предприемете навременни действия преди зимния сезон заради сигурността на гражданите и децата ни.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител