В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1213

незаконно поставяне на скоби за паркиране

Начало
21.10.2021
ID:
1213

Въпрос

Място/адрес: бл. ВЪЗХОД , кв.ЗАПАД, ул. ЛОЗНИЦА 2

Описание: Продължава поставянето на незаконни скоби за паркиране. След двукратно подаване на сигнали ,към общината няма никакъв ефект и даже броя на скобите се увеличава. Явно всеки може да си слага скоби ,където си пожелае без да плаща и без да има санкции.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител