В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1212

Запушени отводнителни канали

Начало
21.10.2021
ID:
1212

Друго

Подаден от: Христо

Място/адрес: Ул Речна

Описание: Запушени отводнителни канали на улица Речна намиращи се на паркинга между читалище Родолюбие и реката преди известно време ремонтираха единият и го изчистиха другите ги оставиха задръстени


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.10.202116:24
    Здравейте, уведомяваме Ви, че линейните отводнители, намиращи се на паркинга на читалище "Родолюбие" са с нарушена цялост. Предвидено е същите да бъдат ремонтирани. Преди извършване на ремонтните дейности, отводнителите ще бъдат почистени.
  • 21.10.202116:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали