В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №121

Порталът за електронни услуги на Община Асеновград не работи с КЕП

Начало
30.03.2020
ID:
121

Друго

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 23, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Здравейте, опитвам се да ползвам Портала за електронни административни услуги на община Асеновград. От предложените варианти за вход в системата избирам вход с Квалифициран електронен подпис (КЕП) (https://auslugi.com/public/auth/asenovgrad/login?rurl=/public/auth/asenovgrad/login) . След разпознаването на моя КЕП и въвеждане на ПИН, системата извежда съобщение за грешка- 403-Forbidden: Access is denied, приложено в прикачения файл. Моля за съдействие и отстраняване на проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител