В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1206

Опасна улична дупка на ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 9.

Начало
18.10.2021
ID:
1206

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул .Княгиня Евдокия

Описание: След едносемични валежи на ул."Княгиян Евдокия" срещу номер 9 се появи огромна дупка, която е опасна за преминаващите коли.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител