В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1204

Пътя Първомай- Асеновград

Начало
16.10.2021
ID:
1204

Пропаднал път

Подаден от: Атанаска Пъкова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте ,г-н кмете! Крайно време е да обърнете внимание на пътя Асеновград - Първомай ! ПРЕВЪРНА СЕ В ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОПАСЕН ! Вече претърпях пътен инцидент с колата в която се возеха и двете ми деца ! Не съм единствена , имам много познати на които им отнасят страничните огледала ! Можете да си представите и колко непознати такива има ! Налага се да се вземат изключително бързи мерки по ПРОБЛЕМА ! ПРЕДИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО ПО ТЕЖКИ КАТАСТРОФИ !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.10.202114:36
    Здравейте! Пътят е предвиден за цялостен ремонт, като са осигурени и финансови средства. Дейностите са започнали от почистване на канавките. Поради това, че в момента се изпълняват трасетата Асеновград - Садово и Асеновград - Кърджали, ремонтът на пътя Асеновград - Първомай, по разпореждане на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ), ще започне в момента, в който бъдат завършени ремонтните дейности по другите два споеманти по-горе участъка. В противен случай, ако започне ремонт и на третата отсечка, ще бъде блокиран достъпът до населените места в съответната посока. А към момента част от нея се ползва за осигуряване на обходни маршрути.
  • 18.10.202108:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали