В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №1203

Общинско безхаберие

Начало
15.10.2021
ID:
1203

Опасна улична дупка

Подаден от: Петко Атанасов

Място/адрес: Гоце Делчев 91 офис Спиди

Описание: Това е 3-та жалба за едно и също нещо!!!! Предишните сигнали са с номер 677 и 760. Безхаберието на Общината рано или късно ще доведе до трагичен инцидент. Днес,15.10.2021г. на същото място,което аз Ви посочвах в предишните жалби,преди обед,товарен автомобил смаза лек автомобил и само чудо спаси пътниците в него! Малко по-надолу,срещу склада за дърва на ф-ма Дечев ,също преди 4 месеца ,изрязахте асфалта и не е възстановен и пропадането на пътя вече е много голямо! Дупката,която се образува,създава предпоставки за инциденти. Автомобилите,заобикаляйки препятствието,навлизат в насрещното и нарушават свободното ползване на входа към моят имот!Цялата отсечка от моста до Полигруп,посока болницата,е за ОСНОВЕН РЕМОНТ! Знам,че предстоящите избори са много по-важни за Вас,но МОЛЯ обърнете вниман


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител