В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1202

Мизерия Резил

Начало
14.10.2021
ID:
1202

Отпадъци/почистване

Подаден от: Метин

Място/адрес: Матей Преображенски шкилово

Описание: Кал мизерия мръсотия боклуци,това ли е чисто новият квартал на Асеновград,камионът за събиране на отпадъци идва до обръщалото за рейсовете на кв.Изток и за това че пътищата на новият кватртал са,като пътищата в Африка подминават и не влизат да изчистат контейнерите,много жалко за този красив град,общината има пари за ремонт на общински згради но няма пари да чакълира една улица,който минават стотици хора ежедневно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.11.202116:29
    Здравейте, уведомяваме Ви, че има разработен проект за инжинерна инфраструктура на кв. "Баделема-2" в границите, на който попада ул. "Матей Преображенски". Към момента има изпълнени част от ВиК мрежите, като настилката е завършена до трошен камък. Посоченият от вас участък, който обхваща зоната на обръщалото на рейсовете на кв. "Изток" ще бъде предложен за изпълнение в инвестиционната програма за 2022 год. В случай, че обекта бъде одобрен следват избор на изпълнител и реализиране на обект.
  • 15.10.202108:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали