В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1200

Шум в малките часове.

Начало
13.10.2021
ID:
1200

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Иван Георгиев

Място/адрес: ул. Димитър Стоилов 1, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте.Ние живущите в блокове на ул Лозница N1/N2, ул Книжна фабрика N3/N4 постоянно сме подложени на шумов тормоз през малките часове на вечерта от магазин 'Кауфланд'.Всяка сутрин около 04.30-05.00 ч а често и много по рано пристигат; тирове;,които включват агрегати и вдигат шум. Около 05.00 започва товаро - разтоварна дейност със силен шум.Съгласно Наредбата на Общ. Асеновград ,1Глава Чл 2 т 2и3 ;Глава 2Чл 3 т 3, Чл16 т1 ---ТОВА Е ЗАБРАНЕНО. Пращали сме сигнал до централата на Кауфланд и сме разговаряли с кварталния Инспектор, който ни е съдействал но резултата е временен.Молим за вашето съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител