В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №120

Правилник за обществения ред в град Асеновград

Начало
30.03.2020
ID:
120

Въпрос

Подаден от: Нина Караиванова

Място/адрес: кв Изток, бл. 7

Описание: Къде мога да намеря правилника за обществения ред на гр. Асеновград. По-конкретно се интересувам при нарушаване на спокойствието на гражданите през нощта след 22.00 часа и през деня между 14.00 до 16.00ч. Имам съседи, които системно злоупотребяват, дори и сега по време на извънредното положение си правят шумни купони вкъщи.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202012:27
    Уважаема г-жо Караиванова, отговорите на въпросите си може да откриете в Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на община Асеновград, приета с Решение №641\26.10.2016 г. на ОбС, изменена и допълнена с Решение №988/14.06.2017 г., изм. и доп. с Решение №2061/28.08.2019 г. на ОбС. Наредвата е качена на официалния интернет сайт на община Асеновград - тук: https://www.asenovgrad.bg/bg/naredbibg-1

Всички видове сигнали