В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1196

Запитване към Сигнал 1185

Начало
11.10.2021
ID:
1196

Друго

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: ул."Клокотница"

Описание: Здравейте, благодаря за бързия отговор по изпратен мой сигнал с номер 1185. Имам само още един въпрос: след като има проблем в сграда на адрес "Клокотница" 49 и е установена липса на фуга, защо трябва да се разкопава улицата на адрес "Клокотница" 39? Ние, живущите на този адрес, нямаме теч. И предполагам, че ако фугата липсва пред нас, първо проблемът ще възникне в нашите избени помещения, а не в сграда, намираща се 100 м от нашата и в друга пресечка. Затова попитах как така се копае на сляпо (защото служителите на място опрдеелено не знаеха, защо ще копаят тук). А и ценя малките подобрения, които се правят... Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.10.202111:44
    Уважаема г-жо Семерджиева, Както обяснихме в предходния си отговор, община Асеновград чрез писма с изх. № 14.00.4386(1)/31.08.2021г. и 14.00.4386(2)/23.09.2021г. даде инструкции към „Запрянови-03“ООД за видео-обследване на изпълнената канализация на адрес ул. „Клокотница“ №49. С други думи, Възложителят по договор за строителство не е разрешил разкопаване в никоя част на улицата. Земекопните машини, които споменавате, бяха спрени преди да извършат каквато и да е дейност. Благодарим Ви за будната съвест и съдействие!
  • 12.10.202108:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали