В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1193

Липса на захранване на улично осветление

Начало
11.10.2021
ID:
1193

Неработещо улично осветление

Подаден от: Шерифе Али

Място/адрес: Стоево

Описание: Добър ден, уличното осветление в село Стоево не работи, вече 3та седмица. Свързахме се с фирмата доставчик, която ни насочи да подадем сигнал към общината, за да се опресни изтеклият договор! Моля, да се вземе отношение по въпроса.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител