В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №1192

Улично осветление ( лампа )

Начало
11.10.2021
ID:
1192

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Рушев

Място/адрес: ул. „Славянска“ 1А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Привет, На ул. Славянска 1А има улична лампа, която е паднала и се държи само на един кабел. Има опасност да падне върху някой.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител