В процес 72 Приключени 2381

Сигнал №1191

Тъмнина в центъра на града

Начало
10.10.2021
ID:
1191

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо

Място/адрес: Кръговото движение пред ресторант Станимака

Описание: На 29-ти септември съм пуснал жалба за неработещо осветление от пощата надолу по цар Иван Асен кръговото пред ресторант Станимака. Лампите светнаха за един ден и после спряха.Всеки ден хора от общината минават не мога да си обясня такова безхаберие


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител