В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1190

Не работещо улично осветление

Начало
10.10.2021
ID:
1190

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.Велю Войвода 2 Асеновград

Описание: Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден ул.Велю Войвода 2 В предстоящите месеци през ноща преминаването е почти невъзможно терена е с бетови плочи ,който са разместени и наклона е голям постоянно тече вода през зимата и през ноща при минусови тептератури се заледява и преминаване от живещите на тази улуца е много сложно има възрастни хора ,който се предвиждат пеша и при сняг и дълж през ноща е много опасно за живота и здравето на възрастните жители и деца в района. Моля да се подмени крушката ,която не функционира от около 6 месеца.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител