В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1189

Намалена видимост на оживена пешеходна пътека

Начало
08.10.2021
ID:
1189

Паднало дърво

Подаден от: Милена Петрова

Място/адрес: бул. „България“ 1Б, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Клоните на дървото възпрепятстват видимостта на оживена пешеходна пътека.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 12.10.202111:48
    Уважаема госпожо Петрова, от направеният снимков материал и след оглед на място се установи, че клоните на дървото възпрепятстват видимостта на пешеходната пътека описана в сигнала Ви. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да подкастри надвисналите клони.
  • 11.10.202110:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали