В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1188

Препълнени жълти контейнери

Начало
07.10.2021
ID:
1188

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ваня Маркова

Място/адрес: Малкия Чинар

Описание: За пореден път жълтите контейнери на Малкия Чинар и на ул. Рилска не са събрани.... Стоят си препълнени. И на други места са пълни, на стадиона, на 6-ти януари зад етнографския. Хората, които имат желание да събират и изхвърлят разделно, какво трябва да направят?! Да ги носят в Пловдив ли?! Това е безумно! Обърнете внимание!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.10.202111:49
    Уважаема госпожо Маркова, във връзка с подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме, че при изпълнение на предвидения график за обслужване на съдовете, не е възможно съда да бъде обслужен поради спрели пред него автомобили. Местоположението на контейнера е неподходящо и с оглед отправено искане за преместване, същият ще бъде преместен на друго подходящо място. След преместването, мястото му ще бъде съобщено на интернет сайта на общината.
  • 07.10.202112:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали