В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1187

Неработеща улична лампа

Начало
07.10.2021
ID:
1187

Неработещо улично осветление

Подаден от: Марин

Място/адрес: Улица "Патриарх Евтимий" 43

Описание: Уличната лампа на ул.Патриарх Евтимий 43 не работи от 1 месец.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител