В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1186

Увреден чисто нов асфалт.

Начало
07.10.2021
ID:
1186

Друго

Място/адрес: XX32+HM Червен, България

Описание: Новоасфалтираната отсечка по пътя за Кърджали преди село червен бе увредена в разстояние от няколко километра дни след полагане на асфалта. Увреждането е от разсипване на асфалтови парценца които са прилепнали плътно към новия асфалт и са се превърнали в множество малки бабунки. Усещането при шофиране е като каране по черен друсав път. Вероятно сигнала не трябва да е към община Асеновград, затова го препратете към отговорните институции!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 26.10.202111:41
    Здравейте, препращаме Ви отговор от ОПУ - Пловдив по повод вашият сигнал "Към настоящия момент на участъка от гр. Асеновград до село Червен, върху студено рециклираната основа са положени битумизиран трошен камък и неплътен асфалтобетон. За окончателното му завършване предстои да бъде положен и още един пласт - плътен асфалтобетон с дебелина 4 см., след който настилката ще има необходимата равност."
  • 13.10.202115:29
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към ОПУ.
  • 07.10.202111:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали