В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1181

Разписание на автобусите до и от с. Мулдава

Начало
05.10.2021
ID:
1181

Друго

Подаден от: Садет Дурмуш

Място/адрес: АСЕНОВГРАД

Описание: Пиша от името на учителките,работещи в детската градина в с. Мулдава. Ние сме наред със всички ученици от селото пряко засегнати от разписанието на автобусите за и от селото .Оказва се ,че на обяд от 11,30 до 15:30 от с.Мулдава към АСЕНОВГРАД няма превоз .Все пак са 7км ,които не могат да се изминат пеша,а такси всеки ден по 8лв си е разход.Моля за съдействие за пускането на обеден автобус ,който си имаше години наред 13:30 от с.Мулдава за АСЕНОВГРАД. Предварително благодаря за всяко съдействие


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.11.202109:49
    Уважаеми господин Дурмуш, уведомяваме Ви, че е проведена среща с превозвача, общинска администрация и кметовете на с. Мулдава и с. Стоево. Транспортното обслужване е съгласно действащото към момента маршрутно разписание. В този часови диапазон, който споменавате курсовете са в 11:30; 12:20 и 14:30 часа от автогара Асеновград. Курс с час на тръгване от автогара Асеновград в 13:00 часа и връщане от с. Стоево в 13:30 часа е заложен в новата транспортна схема на община Асенвоград, която предстои да бъде възложена в новата обществена поръчка.
  • 05.10.202116:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали