В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №118

До кога така

Начало
29.03.2020
ID:
118

Отпадъци/почистване

Подаден от: Иван Стоянов

Място/адрес: ул.Св.Георги № 7а

Описание: До кога новите селяни в квартала ще си изхвърлят боклука по земята. Така се прави в Столипиново.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 10.04.202017:44
    Уважаеми г-н Стоянов, след прекратяване на извънредното положение ще бъде извършена проверка на хранителни магазини за спазване на отправените предписания. При констатиране на нарушения ще се съставят актове за установяване на административно нарушение.
  • 01.04.202012:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали