В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1178

Опасно дърво в парка до паметника на Цар Иван-Асен II

Начало
05.10.2021
ID:
1178

Паднало дърво

Подаден от: Иван Йорданов Атанасов

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: В парка до паметника на Цар Иван-Асен II, точно до детската площатка с счупената пързалка, която и към момента не е оправена след множество сигнали има опасно дърво със счупени клони, които застрашават играещите в парка деца. Моля да се вземат мерки за обезопасяването на парка и детските площатки в него.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител