В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1177

Пълни контейнери за боклук

Начало
04.10.2021
ID:
1177

Отпадъци/почистване

Подаден от: Таня Тенева

Място/адрес: ул. Стара планина 11

Описание: Здравейте! От доста време срещу къщата ни на ул. Стара Планина №11 има пластмасов жълт контейнер за смет, който стой пълен и никой не го почиства! Отделно около трите контейнера на улицата винаги е пълно с празни бутилки от алкохол, които също не се почистват! Искам да разбера, защо този контейнер не се махне, ако няма как да бъде почистван и да бъде заменен с класически метален контейнер, в който спокойно близките заведения може да си изхвърлят боклуците, а не цялата улица пред парка да прилича на амбалажен склад! Следващият ми въпрос е по отношение на химическите тоалетни и тяхното почистване, по скоро ако то не може да бъде осъществявано качествено, нека те да бъдат преместени в друга част на парка, която не е толкова близко до прилежащите къщи, за да не се разнася неприятната миризм


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.10.202115:34
    Уважаема г-жо Тенева, графикът за обслужване на контейнерите с жълт цвят е следният: 08.10.21 г. - за хартия, пластмаса и картон. На тези, със зелен – за стъклени отпадъци - 05.10.21 г. Химическите тоалетни се почистват ежеседмично. При следващото обслужване ще им бъде извършена и дезинфекция.
  • 04.10.202113:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали