В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1176

Улично Осветление

Начало
04.10.2021
ID:
1176

Неработещо улично осветление

Подаден от: Симеон Димитров

Място/адрес: ул. ''Цар Иван Асен II''

Описание: ЦЯЛАТА улица ''Цар Иван Асен II'', е без улично осветление. От железният мост, чак до новите гробища.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.05.202215:11
    Уважаеми господин Димитров, на ул. "Цар Иван Асен II" е имало няколко аварии в този период, които са били отстранени своевременно, но по цялата дължина на участъка, който сте посочил, най-вероятно е било спиране на ел.захранването. Благодарим за сигнала и ако видите нередности моля посочвайте улица и номер на мястото.
  • 04.10.202112:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали