В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1173

Нерегламентирано сметище

Начало
04.10.2021
ID:
1173

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо

Място/адрес: Ул. Миньор

Описание: Нерегламентирано сметище на улица Миньор до новите гробища . Господата от ромската махала продължават все така безпрепятствено и нагло да си изхвърлят боклуците. Всички разбираме че идват избори но общината си прехвърля топката към МВР а от там не се взимат никакви мерки не сме длъжни да ги търпим вземете някакво адекватно решение


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.10.202115:31
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че от днес – 04.10.21 г. - се почиства образувалото се нерегламентираното замърсяване с отпадъци в района на новия гробищен парк. Извършват се ежедневни проверки от служители на отдел „Екология и околна среда“ (ЕОС) при община Асеновград. При констатирани нарушения се съставят Актове за установяване на административно нарушение (АУАН). В голямата си част имотите, превръщащи се в сметище, са земеделска земя - частна собственост. Т.е. този, който трябва да предприеме действия за недопускане на замърсяването след почистване, от страна на общината, е собственикът на имота.
  • 04.10.202111:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали