В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1172

Неработещо улично осветление

Начало
03.10.2021
ID:
1172

Неработещо улично осветление

Подаден от: Росица Ангелова Ангелова

Място/адрес: ул. „Княз Александър Батенберг“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: В началото на паважната улица " Алексансър Батенберг" , лампата до стълбите на баделема не работи от месеци. Улицата е разкопата, тъмно е ,човек може да падне и да се спъне. От тук всекидневно минават деца както рано сутрин, така и вечер. Опасно е. Моля за бърза реакция! Прилагам и снимки!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител