В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1170

Улично осветление

Начало
03.10.2021
ID:
1170

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Екзарх Антим I“ 5, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Привет, преди няколко месеца имаше отново проблем с уличното осветление на същата позиция,моля да обърнете внимание


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител