В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №117

Свлачище в последствие от стичане на вода

Начало
27.03.2020
ID:
117

Теч на вода

Подаден от: кети иванова

Място/адрес: Напредък 1 Горни Воден

Описание: Добър ден! Благодарности към Община Асеновград и ВиК, относно ремонтните дейности със смяната на тръбите! Надявам се водоподаването и авариите да спрат! Спешни проблеми: 1. На улица Напредък 1 под централния път има свлачище, което е много активно и всеки момент ще се срути към къщата.Моля, обърнете внимание! 2. На същия адрес,поради кризата, не сложиха асфалт след ремонта-целият ни долен етаж е от три дни във вода. Моля,помогмете ни! Благодаря ВИ предварително! ПП.ако трябват снимки,пр


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител