В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1169

Детска пързалка

Начало
01.10.2021
ID:
1169

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Петър Биринджиев

Място/адрес: Централния парк

Описание: Счупена платформа на детската пързалка повече от месец. Пързалката е изключително опасна и има голяма вероятност някое дете да падне. Трябва незабавно да се обезопаси и да се ремонтира.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител