В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1168

Нерегламентирано сметище

Начало
01.10.2021
ID:
1168

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо

Място/адрес: Ул Миньор гр. Асеновград

Описание: На улица Миньор около новите гробища продължава изхвърлянето на отпадъци от господата от ромската махала. Мерките които се вземат или не са адекватни или въобще не се взимат прехвърля се сигнал от една институция на друга Вземете мерки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител