В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1167

Нерегламентирано сметище

Начало
01.10.2021
ID:
1167

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо

Място/адрес: На улица Миньор

Описание: На улица Миньор малко след новите гробища има нерегламентирано сметище . Господата от ромската махала продължават все така безпрепятствено да си изхвърлят боклуците .Както виждам от сайта не един път е подаван сигнал . Общината прехвърля топката на МВР или обратното и в крайна сметка нищо


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител