В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1163

Пътя Асеновград-Първомай

Начало
01.10.2021
ID:
1163

Опасна улична дупка

Подаден от: [email protected]

Място/адрес: Асеновград-Първомай

Описание: Пътят е отчайващо зле


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.10.202111:12
    Здравейте! Пътят е предвиден за цялостен ремонт, като са осигурени и финансови средства. Дейностите са започнали от почистване на канавките. Поради това, че в момента се изпълняват трасетата Асеновград - Садово и Асеновград - Кърджали, ремонтът на пътя Асеновград - Първомай, по разпореждане на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ), ще започне в момента, в който бъдат завършени ремонтните дейности по другите два споеманти по-горе участъка. В противен случай, ако започне ремонт и на третата отсечка, ще бъде блокиран достъпът до населените места в съответната посока. А към момента част от нея се ползва за осигуряване на обходни маршрути.

Всички видове сигнали