В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1162

Неработещо осветление кв. Долни Воден, ул. Вельо Войвода

Начало
30.09.2021
ID:
1162

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград, кв. Долни Воден, ул. Вельо Войвода № 2

Описание: Уличното осветление от месеци не работи. След сигнал идват, сменят крушката и тя дава на късо при първия дъжд. Моля да се отстрани причината и да се монтира нова крушка. При предстоящия есенно-зимен сезон се стъмва доста рано.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител