В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №1161

Замърсяване на река Чая

Начало
30.09.2021
ID:
1161

Отпадъци/почистване

Подаден от: марин нейков

Място/адрес: Отбивката преди втория тунел къч Бачково

Описание: Изсипване на джибри в реката от сграда (ракиджииница)


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител