В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №116

Пукнатини на асфалтиран паркинг през есента

Начало
27.03.2020
ID:
116

Друго

Подаден от: Ангелина

Място/адрес: кв.Запад, блок 109

Описание: След Първа пролет и три дена валежи и студ се образуваха пукнатини на отскоро асфалтиран паркинг пред блока 109. Тъй като паркинг беше асфалтиран преди 6 месеца, трябва да важи гаранция за качество на извършени работи. Моля да реагирайте по въпроса.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.04.202021:57
    Здравейте! Посоченият участък е част от проекта за благоустройството („Градска среда - благоустрояване на открити публични пространства в град Асеновград”) на квартал "Запад". Изпълнителят на строителните дейности е уведомен за констатираните дефекти.
  • 01.04.202012:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали