В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1159

Изоставена кола

Начало
28.09.2021
ID:
1159

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петър Дарелов

Място/адрес: шести януари 11

Описание: колата е изоставена от 2 години от собственик който не живее в блока и пречи на живущите .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.10.202115:51
    Уважаеми господин Дарелов, уведомевмаме Ви, че при направената проверка на ул. "Шести януари" № 11 не бе открито наличието на изоставен автомобил. Молим за по-подробна информация за марката и рег. № на автомобила.
  • 29.09.202108:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали