В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1158

Липсваща табела

Начало
28.09.2021
ID:
1158

Опасна детска площадка

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Парк на ул. Цар Освободител

Описание: Липсва табелата на детската площадка, че е забранено пушенето.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител