В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1157

Неработещо улично осветление

Начало
28.09.2021
ID:
1157

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Цар Самуил“ 23, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Уличното осветление на ул. Цар Самуил 23-25 не работи. Крушката светва и изгасва постоянно, като повечето време не свети. С уважение, Валентин Дайлеров


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител