В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1153

Не работеща улична лампа

Начало
26.09.2021
ID:
1153

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо Поповски

Място/адрес: Ул. Хан Аспарух 46

Описание: Искам да подам сигнал за не работеща улична лампа на ул. Хан Аспарух 46.Лампата светва за няколко минути след което се изключва и това се повтаря цяла нощ.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител