В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1152

Недвижещи се коли, затрудняващи паркирането

Начало
24.09.2021
ID:
1152

Друго

Място/адрес: улица " Пролет" 1 ,4230 Център, Асеновград, България

Описание: Добър ден! Бих желала да подам сигнал за два автомобила, паркирани пред кооперациите на ул. Пролет 1 . Въпросните превозни средства са неизползваеми от доста време, не помръдват от улицата и затрудняват паркирането на живущите. Р3егистрационните номера са следните: РВ7846ХА и РВ1953АН. Ще се радвам да се намерят собствениците и да се предприемат необходимите мерки. Благодаря предварително за отделеното време и навременната ви реакция! С уважение, А. Арабаджиева


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.10.202115:47
    Уважаема госопожо Арабаджиева, уведомяавме Ви, че на МПС-тата с рег. № РВ7846ХА И РВ1953АН, паркирани на ул. "Пролет" са поставени уведомления за освобождаване на заеманата общинска площ в рамките на 14 дни.
  • 27.09.202109:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали