В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №1151

Поставяне на предпазна ограда

Начало
24.09.2021
ID:
1151

Предложение

Подаден от: Михаил Стоев

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 13, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, моето предложение към васе е да се постави някакъв тип предпазна разделителна ограда на ул. "Васил Левски" от автогарата до колелото на Лидъл за да се спре безразборното пресичане на пешеходци.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител