В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №1150

Поставяне на предпазна ограда

Начало
24.09.2021
ID:
1150

Предложение

Подаден от: Маргарита Ангелова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 97, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Искам да направя предложение да се удължи предпазната ограда на светофара на Зъбчето, така че от там да не може да минава кола, видно от снимката коли излизат по всяко време от тротоара дори подават сигнал на пешеходците да се преместят, защото им пречат, пълен абсурд. Би било добре да се поставят и камери на въпросното кръстовище, защото много често там има големи предпоставки за ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.11.202110:10
    Здравейте, уведомяваме Ви, че вашето предложение беше разгледано от служители на община Асеновгради и Комисия по безопасност на движението и същото бе одобрено. Оградата ще бъде поставена (удължена) до края на годината.
  • 24.09.202115:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали