В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1148

Агресивно бездомно куче напада хора

Начало
23.09.2021
ID:
1148

Безстопанствени кучета

Място/адрес: кв. Изток, бл. 11, вх. Б

Описание: Бездомното куче е средно по големина, чисто черно на цвят, като има светлокафяви лапи. Миналият ден ме нападна, оголвайки зъби, щеше да ме ухапе, но един човек се притече на помощ и ме спаси. Обадих се, за да подам сигнал, но все още кучето е на същата територия необезпокоявано! Вчера подгони деца, а днес отново се чуха силни крясъци на жена, която беше нападната! Изключително агресивно куче, от което се страхуват много хора! Желая незабавно съдействие по въпроса! Нека жертвите да спрат да се увеличават!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 28.09.202114:46
    Уважаема г-жо Милева, сигналът Ви е предаден на ОП „Зооветеринарен комплекс“ – Пловдив. Кучетото ще бъде уловено и настанено в приюта, с цел безопасна среда за живущите в кв. "Изток".
  • 24.09.202108:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали