В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1147

Пропукана скала на разклона за Асенова крепост

Начало
23.09.2021
ID:
1147

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Петя Запрянова

Място/адрес: разклона за Асеновата крепост и бачковския път

Описание: На разклона за Асеновата крепост, веднага след като се отбие от бачковския път, от дясната страна посока крепоста, има голяма пукнатина в скалата. Ако е необходимо да се вземат мерки, за да не падне върху кола или пешеходец.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 24.11.202114:49
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е направен оглед на място от специалисти на община Асеновград. Към момента същите изразяват мнение, че пукнатината не представлява опасност, но същата е вписана в списъка за проверка, която се извършва ежегодно от представители на общината и държавни контролни органи, които разполагат със съответния специализиран персонал. След напарава на огледа ще бъде издадено заключение дали следва да се предприемат действия по отношение укрепване или запълване на пукнатитната с цел недопускане на по нататъшни ерозии.
  • 23.09.202116:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали